(0) |
NOFROST PLUS
Без стомливого розморожування
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню шару інею та льоду та забезпечує низький рівень споживання енергії, у той час, як у холодильному відсіку вона підтримує ідеальний мікроклімат для свіжих продуктів. Циркуляція іонізованого повітря запобігає висушуванню продуктів і зберігає в них вітаміни та мінерали. Більшість холодильників оснащено високоефективним світлодіодним підсвічуванням, яке забезпечує оптимальну освітленість внутрішнього простору. Світлодіоди ефективніші за звичайні лампочки в 10 разів, відрізняються тривалим терміном служби та економною витратою електроенергії.
Швидке заморожування
Функція FastFreeze швидко заморожує продукти при -24°С, щоб зберегти всі корисні речовини. Приблизно через 2 дні функція автоматично вимикається, температура морозильного відділення повертається до вихідного значення.
Ідеальний мікроклімат на кожній полиці
Система вентиляції MultiFlow 360° рівномірно розподіляє повітря всередині холодильника, забезпечуючи оптимальну циркуляцію повітря та найкращі умови для зберігання продуктів.
Готовий до будь-якої події
Зручний контейнер просто змінює призначення зі зберігання риби та м'яса на зберігання фруктів та овочів, щоб можна було без проблем розмістити всі свіжі продукти.
| Комплектация | Инструкция Гарантийный талон Контейнер для льда Лоток для яиц |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 200.4 х 59.5 х 59 см |
| Вага | 64 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 355 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 235 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 86 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost Plus |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost Plus |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 248 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 4 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 17 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 207.9 х 64.5 х 62.8 см |
| Лінія дизайну (серія) | Advanced |
| Країна виробник | Сербія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.