(0) |
Зручна система
Чому останнім часом все більше покупців віддають перевагу техніці, яка вбудовується в меблі? Все банально: так набагато простіше підібрати необхідний дизайн приміщення. Адже не потрібно вибирати зовнішній вигляд моделі. А щодо холодильника, то він сам по собі займає досить багато місця на кухні. І робити його центром уваги не всім до вподоби. Модель Hotpoint-Ariston HAC20 T321 від відомої компанії допоможе вам отримати всі функціональні можливості сучасної холодильної установки, але при цьому зробити дизайн кухні таким, яким ви захочете.
Інверторний компресор
Сучасна техніка масово переходить на інверторні моделі компресорів. Холодильник Hotpoint-Ariston HAC20 T321 за рахунок такого апгрейду отримав покращені показники звукового комфорту. Рівень шуму зменшився в порівнянні з традиційними моделями, а економічність від цього лише зросла. І як показує практика, термін служби такого компресора значно перевищує роторні моделі.
Циркуляція повітря
Щоб охолодження здійснювалося рівномірно по всьому об'єму холодильника Hotpoint-Ariston HAC20 T321, виробник передбачив власне розроблену систему MultiCool Flow. Вона забезпечує поширення холодного повітря у найдальші куточки холодильника через безліч вентиляційних каналів. Так вирівнюється температура по всій камері, щоб покращити умови зберігання.
Свобода розміщення
Всередині холодильника Hotpoint-Ariston HAC20 T321 знайдеться місце для зберігання величезної кількості продуктів. При цьому вам доступне регулювання поличок за висотою. Тому труднощів із розміщенням усередині високих банок не передбачається. Також передбачена окрема зона свіжості ULTRA FRESH ZONE+, де створюється оптимальне співвідношення вологості та температури для овочів та фруктів.
| Комплектация | Холодильник Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5 x 54 z 54.5 см |
| Вага | 58 кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 250 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 212 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Корисний об'єм морозильної камери | 67 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 280 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 5 шт |
| Дверні кошики | 5 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 7 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 14 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 200 х 58 х 60.8 см |
| Лінія дизайну (серія) | Standard |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 194-195 х 56-57 х 55 см |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.