(0) |
Система PowerCooling
Система PowerCooling обеспечивает быстрое охлаждение продуктов и поддержку равномерной температуры по всему пространству холодильной камеры. Чтобы минимизировать потери холодного воздуха при открытии двери, вентилятор PowerCooling автоматически выключается.
| Комплектация | Лоток для яиц |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х 54.1 х 54.5 см |
| Вага | 64.2 кг |
| Вага в упаковці | 68 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 273 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Корисний об'єм морозильної камери | 69 л |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 283 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R 600a |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 4 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 14 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 182.9 х 55.5 х 62.2 см |
| Лінія дизайну (серія) | Pure |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.2-178.8 х 56-57 х 55 см |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.