(0) |
| Комплектация | Холодильник Лоток для яиц Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 х 59.5 х 66.3 см |
| Вага | 60 кг |
| Вага в упаковці | 62 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Барні вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 400 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 398 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Річні витрати електроенергії | 114 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600а |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 7 шт |
| Дверні кошики | 5 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 191 х 64 х 77.5 см |
| Лінія дизайну (серія) | Essential |
| Додаткові характеристики | Программа Eco Mode Возможность установки в нишу |
| Країна виробник | Сербія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.