(0) |
Сучасні холодильники від компанії Beko, з новітньою технологією HARVESTfresh ™, яка допомагає довше зберігати вітаміни в овочах і фруктах.
Технологія, натхненна природою й силою світла
Спеціальні лампи, які встановлені у відділенні для овочів і фруктів, імітують добовий сонячний цикл. Відомо, що сонце в різний час світить по-різному, тому ми відтворили цей природний цикл: вранці блакитний колір, вдень — зелений, у вечірню пору — червоний, а також додали фазу сну, у якій продукти перебувають в темряві.
Такий режим дає змогу набагато довше зберігати концентрацію вітамінів і поживних речовин у продуктах, що сприятливо впливає на організм людини та якість життя.
Система охолодження NeoFrost
Холодильники із системою NeoFrost обладнуються вентиляторами для примусової циркуляції повітря усередині камер. Завдяки чому швидше охолоджуються продукти, підтримується постійна вологість, температура розподіляється більш рівномірно.
У морозильній камері унеможливлюється утворення льоду на продуктах і стінках камери, і вона не вимагає розморожування. Основна перевага NeoFrost від інших систем — у наявності двох окремих контурів охолодження, у такий спосіб запахи між камерами не перемішуються.
Система EverFresh+
Полиця над нижнім ящиком обладнана спеціальним вентиляційним каналом і переділкою, завдяки чому можна легко регулювати вологість у ящику, зберігаючи овочі та фрукти свіжими до 30 днів.
Ящик CoolRoom
Зберігайте молочні продукти, рибу або свіже м'ясо в ящику, де підтримується нижча температура, ніж в іншому холодильному відділенні, водночас немає ризику, що продукти можуть замерзнути.
LED-підсвітка
Яскрава світлодіодна підсвітка гарантує якісне і ефективне освітлення холодильної камери.
Електронне цифрове керування
Зручна сенсорна панель керування з зовнішнього боку дверцят надає зручний доступ до керування функціями холодильника, як-от регулювання температур у камерах, запуск режиму посиленого охолодження або активування режиму відпустки для зниження споживання електроенергії.
Вибирайте сучасні рішення від Beko вже зараз.
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 192 х 70 х 74.5 см |
| Вага | 88 кг |
| Вага в упаковці | 95.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 501 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 356 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 343 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN (від +10 до +32 C) T (від +18 до +43С) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Гартоване скло/4 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 6.5 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 200 x 76 x 90 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.