(0) |
FreshSense: клімат-контроль Вашого холодильника
Постійна температура в камері холодильника — вирішальний чинник у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному та морозильному відділеннях. Отже, продукти будуть в ідеальному стані, коли Ви захочете їх приготувати.
Захист від розморожування
Збираючись завантажувати багато продуктів у морозильну камеру, активуйте функцію SuperFreezing. Вона знижує температуру в морозильній камері, щоб нові продукти швидко були заморожені, а старі не почали танути й зберегли свій смак. Після стабілізації температури функція SuperFreezing вимикається автоматично.
Усунення теплого повітря в холодильній камері
Коли ви відчиняєте холодильник, всередину проникає тепле повітря, яке може зіпсувати продукти. Щоб цього не сталося, активуйте функцію SuperCooling, яка забезпечує швидке охолодження повітря. Щоб не споживати багато енергії, ця функція автоматично вимикається через 6 годин, за бажання ви можете вимкнути її раніше. SuperCooling буде корисна, якщо ви також збираєтеся завантажувати в холодильник багато нової їжі. Тоді обов'язково перед цим, увімкніть SuperCooling.
Свіжість від першої до останньої полиці
Система MultiAirflow забезпечує циркуляцію повітря в усьому холодильному відділенні, у такий спосіб усуваючи проблему надто пересушених чи надто заморожених продуктів.
Більше ніколи не розморожуйте холодильник
NoFrost: забудьте про розмороження, завдяки ідеальному захисту від утворення льоду — це економить час і зусилля.
Насолоджуйтеся відпусткою, поки ваш холодильник заощаджує вам гроші
Виїжджаєте у відпустку, але в холодильнику ще залишаються продукти? Не турбуйтеся про них. Активуйте режим "відпустка" в холодильнику Bosch, який підтримуватиме необхідну температуру в холодильному і морозильному відділеннях весь час, поки вас не буде.
Світлодіодні світильники в холодильнику додають нову концепцію освітлення, гарантуючи рівномірний огляд без відблисків. Світлодіодні лампи споживають менше електроенергії, ніж звичайні, і слугують упродовж усього терміну експлуатації приладу.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 201 x 60 x 65 см |
| Вага | 85.222 кг |
| Вага в упаковці | 93.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | KGN |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 366 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 279 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 237 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Гартоване скло, 5 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 14 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 205 x 66 x 76 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.