(0) |
Тиха робота
Шумні холодильники можуть дратувати, особливо ввечері або коли кухня з'єднана з вітальнею. Але це не проблема! Холодильники Amica з безшумною функцією призначені для обмеження шуму, створюваного механічними елементами. Це рішення забезпечує найкраще середовище для всіх. Менше децибел, краще розслаблення.
Клас енергоспоживання А+
Кому подобаються високі рахунки за електроенергію? Важливо вибрати клас енергоспоживання нашого холодильника! Пам'ятайте, холодильник працює 24 години на добу, цілий рік, тому кожна секунда роботи – потенційна економія для вас! Знижуючи споживання електроенергії, ви заощаджуєте не лише гроші, а й довкілля. Економічно та екологічно в одному!
Дверна полиця
Де та банка твого улюбленого варення? Невеликі продукти, розміщені на різних полицях, можуть утруднити пошук, коли вони вам знадобляться. Ось чому техніка Amica оснащена дверною полицею - набором балконів, що ідеально підходять для зберігання дрібних предметів, у тому числі банок і пляшок. Тепер ви завжди знаєте, де їх знайти просто і легко. Порядок та зручність!
SlimSize (Вузький розмір)
У невеликих кімнатах кожен простір має значення. Отже, як ви можете ефективно облаштувати свою кухню! Виберіть холодильник SlimSize, який оптимально впишеться в простір, що є у вас. Незважаючи на менші розміри, холодильники SlimSize зберігають ту саму місткість! Знайди місце для всього на своїй кухні!
Універсальні двері
Холодильник ідеально вписується у вашу кухню, але дверцята відчиняються неправильно? Без проблем! Для холодильників з універсальними дверцятами передбачені монтажні отвори з обох боків, тому дверцята можуть відкриватися так, як вам потрібно! І тоді, якщо ви потім перероблятимете кухню або переїжджатимете додому, ви зможете легко і просто переробити двері, щоб вона відкривалася з іншого боку. . . Ви встановлюєте, ви вирішуєте!
Автоматичне розмороження
Більше не потрібно витрачати час та енергію на розморожування холодильника! Автоматичне розморожування в холодильниках Amica забезпечує танення інею та попадання його у відсік компресорної камери, звідки він випаровується. Коли немає морозу, немає необхідності розморожувати, що дає вам більше часу для себе та близьких.
SafetyGlass - безпечне скло
Не впевнені, чи витримають полиці велике навантаження? Не турбуйтесь! Amica використовує у своїх холодильниках технологію SafetyGlass — полиці виготовлені із загартованого скла, що не тільки підвищує їхню твердість і міцність, але й підвищує безпеку. Навіть якщо полиця зламається, вона не заповнить відсік дрібними шматочками. Безпека навіть при великих навантаженнях!
Механічне управління
Простіше не буває: встановлюйте температуру холодильника та морозильної камери простим поворотом внутрішньої ручки. Плавне регулювання потужності охолодження надзвичайно просте та інтуїтивно зрозуміле, без необхідності точно встановлювати температуру – просто виберіть встановлений рівень. А з ручкою усередині холодильника зовні немає зайвих елементів.
Низькотемпературний відсік
Не вистачає місця чи немає необхідності в окремій морозильній камері? Ідеальний! Вибирайте нижній холодильник із низькотемпературним відділенням! Відділення, розташоване у верхній частині холодильника, дозволяє миттєво заморозити продукти. Це зручність, економія та оптимальне використання простору.
| Комплектация | Холодильник Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 191.2 x 59.6 x 67.8 см |
| Вага | 70 кг |
| Вага в упаковці | 73 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 378 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 248 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 130 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 315 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 3 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 196 x 64 x 76 см |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.