(0) |
Grunhelm – це молода компанія, виробничі потужності якої знаходяться у Китаї. Незважаючи на невеликий термін існування компанії, бренд Grunhelm вже встиг здобути довіру серед багатьох покупців. Затребуваність багатьох товарів говорить про високу якість та функціональність. Компанія виробляє продукцію у кількох основних напрямках, цільове призначення яких – це різна побутова техніка та комплектуючі до неї матеріали.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.5 х 55 х 58 см |
| Вага | 46 кг |
| Вага в упаковці | 50 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 252 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 53 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 234 кВт*рік |
| Кліматичний клас | T (від +18 до +43С) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 4 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Потужність заморожування | 2.5 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 20 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 170.6 х 57.5 х 60.5 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.