(0) |
Група компаній Midea Electric Appliances Co. є динамічно розвивається консорціумом підприємств з виробництва та продажу побутової техніки (насамперед кліматичної техніки), комплектуючих до неї (компресорів, вентиляторів, двигунів) останні 22 роки.
Компанія Midea була заснована в 1968 році на базі майстерні пластикових пробок, яка надалі перетворилася на завод з випуску вентиляторів, а з початку економічного прориву КНР на початку 90-х років. ХХ століття змогла увійти на ринок виробництва кондиціонерів та досягти позиції лідера щодо впровадження нових інноваційних технологій як власної розробки, так і у кооперації з найбільшими світовими виробниками.
Основним у бізнесі компанії є виробництво побутових, комерційних та промислових систем кондиціювання (за підсумками 2005 – 2006 років – лідер у Китаї), але і не тільки це, – так, з 2003 року організовано виробництво мікрохвильових печей ( №2 у Китаї), холодильників, пральних машин, вентиляторів (№ 1 у Китаї), іншої побутової техніки.
| Комплектация | Холодильник Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 83.5 х 48.8 х 44 см |
| Вага | 20.4 кг |
| Вага в упаковці | 22.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 93 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 10 л |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло/2 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 87 х 51 х 46 см |
| Лінія дизайну (серія) | Ретро |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.