(0) |
Система попередження про несправності і критичне підвищення температури за допомогою акустичного сигналу та візуальної індикації.
Навішування дверцят: правостороннє, з можливістю перевішування.
Кут відчинення дверцят 90°: ідеально встановлять біля будь-якої стіни, максимум комфорту і гнучкості.
varioZone: можливість індивідуального компонування простору морозильного відділення.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 203 x 70 x 67 см |
| Вага | 88.559 кг |
| Вага в упаковці | 97 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 435 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 330 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 105 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 303 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 5 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 15 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 20 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 208 x 76 x 76 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.