(0) |
Двері, що перевішують
При необхідності напрям відчинення дверей можна змінити на ліве або праве.
| Комплектация | Холодильник Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 44.5 х 47.5 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Вага в упаковці | 21.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 83 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 10 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло, 2 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 1 шт |
| Потужність заморожування | 5 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 88.5 х 46.2 х 49.6 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.