(1) |
| Комплектация | Холодильник Гарантійний талон |
| Гарантия | 30 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 180 х 54.5 х 62.5 см |
| Вага | 57 кг |
| Вага в упаковці | 58 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 270 л |
| Клас енергоспоживання | F |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 71 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 273 кВт*рік |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло, 4 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 188 х 58 х 67 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.