Холодильник MPM 434-SBF-04 є багатодверним пристроєм ємністю 271 л в охолодній частині і 150 л в морозильній частині. Апарат працює в енергетичному класі Е. Він має ефективний та надійний інверторний компресор, який також забезпечує безшумну роботу.
Електронний сенсорний дисплей на дверцятах холодильника виглядає ефектно, інтуїтивно зрозумілий і значно полегшує контроль за роботою пристрою.
Холодильник оснащений енергозберігаючим світлодіодним освітленням. Лампи розжарювання дають більш яскраве, приємне для очей світло. Вони виділяють менше тепла, тому не підвищують температури всередині. Світлодіодне освітлення забезпечує однакову видимість у всьому холодильнику, тому ви можете легко знайти кожен продукт.
Холодильник MPM-434-SBF-04 має систему Multi Flow. Він забезпечує правильний рівень температури та рівномірний розподіл повітря по всьому холодильнику. Завдяки цій функції на кожну полицю надходить потрібна кількість холодного повітря, а продукти, що зберігаються, довше залишаються свіжими. Функція Multi Flow також прискорює охолодження камери після відкриття дверцят пристрою.
MPM-434-SBF-04 має технологію NO FROST, завдяки якій вам не доведеться розморожувати холодильник та морозильник вручну. Вона полягає у введенні сухого повітря всередину пристрою спеціальними каналами. Система вентиляції змушує холодне повітря циркулювати, виводячи всю вологу назовні. Таким чином, іній та лід не накопичуються на продуктах, полицях чи стінках холодильника. Іній осідає у спеціальній камері, де відтає та віддаляється.
Охолоджувальна частина холодильника оснащена скляними полицями, обробленими смужкою з нержавіючої сталі з можливістю регулювання положення. Також у ньому є дві спеціальні камери (ящики) для тривалішого зберігання продуктів.
Спеціальна камера вологості призначена для зберігання свіжих фруктів та овочів. Його відмінністю є можливість регулювання рівня вологості Humidity Control. Завдяки цьому продукти довше зберігають свою твердість, натуральний смак та аромат. Відділення свіжості використовується для зберігання необроблених продуктів, готових для подальшої обробки. Всередині камери температура може бути не менше 0ºC, завдяки чому в ній можна зберігати сире м'ясо або рибу набагато довше, без необхідності заморожування та розморожування. Камера має функцію контролю температури Chiller & Crisper у діапазоні від 0 до 5 ºC.
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 180 x 79 x 70 см |
| Вага | 88 кг |
| Вага в упаковці | 94 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 421 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 271 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 150 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 280 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 4 шт |
| Дверні кошики | 6 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 190 x 86 x 73 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології Multiflow |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.