(0) |
Зручніше розташувати. Легше знайти.

Оцініть новий рівень організації та зручності зберігання продуктів у холодильнику з оптимальним використанням внутрішнього простору.
Цифровий інверторний компресор і 10 років гарантії

На відміну від холодильників зі звичайними компресорами, які постійно вмикаються і вимикаються, інверторний компресор Samsung із цифровим керуванням має п'ять різних режимів роботи та постійний контроль рівня вологості та частоти відчинення дверцят. Така цифрова система контролю дає змогу точніше підтримувати температуру в робочих камерах, сприяє зменшенню спрацьовування компресора, підвищує надійність і підтримує мінімальний рівень робочого шуму. І нарешті — завжди приємніше отримувати менші рахунки за електроенергію й пам'ятати про те, що фірмова гарантія на холодильник становить 10 років.
Технологія No Frost

Функція Samsung True No Frost запобігає утворенню льоду й наморозі на стінках холодильника. Тепер ви можете зберігати свої продукти за найбільш оптимальної температури. Варто також зазначити, що технологія True No Frost економить електроенергію і, у такий спосіб, збільшує робочий ресурс системи охолодження.
Ефективне охолодження кожного куточка робочої камери

Технологія All-around Cooling дає змогу рівномірно охолоджувати кожен куточок робочої камери. Охолоджене повітря циркулює через безліч вентиляційних отворів, як мають виходи на кожну полицю, завдяки чому в холодильнику підтримується стала температура і продукти завжди залишаються свіжими.
Зручний доступ до продуктів

Зручна висувна полиця холодильника легко виймається, і ви зможете швидко знайти й дістати потрібний продукт, хоч як далеко він буде.
Спеціальні бічні полиці Big Guard

Людей, які люблять насолоджуватися холодними напоями, порадують глибші ніж у звичайних холодильниках спеціальні бічні полиці Big Guard. Тепер Ви можете легко зберігати в холодильнику великі пакети з молоком і соком, а також банки або пляшки з напоями у два ряди. Плануєте вечірку? Використовуйте полиці Big Guard для охолодження високих пляшок із водою, содовою й іншими рідинами.
Повністю висувається ящик у морозильній камері

Великий отвір дає змогу легко розмістити продукти в ящику й оптимізувати простір робочої камери холодильника.
Верхнє світлодіодне (LED) освітлення

Верхнє світлодіодне освітлення холодильника більш економічне, порівнюючи з лампами розжарювання. Світлодіодна лампа краще освітлює камеру холодильника, що дає змогу швидше й легше знайти потрібний продукт. Якщо ви знаходите потрібний продукт швидше, то дверцята холодильника відкриті не так довго, а це — додаткове заощадження електроенергії й часу.
| Комплектация | Лоток для яєць |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років гарантії на інверторний мотор |
| Габарити (ВхШхГ) | 185x59,5x66,8 см |
| Вага | 70 кг |
| Вага в упаковці | 72 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Серия | RB |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 328 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 230 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 98 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 280 кВт*рік |
| Холодоагент | R-600a |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло, 4 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 193x64x76 см |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Фірмові технології | Space Max |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.