(0) |
| Бренд | WHIRLPOOL |
| Вага | 68 кг |
| Загальний об'єм холодильника | 280 л |
| Клас енергоспоживання | D |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 177 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN (від +10 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) T (від +18 до +43С) |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Потужність заморожування | 7 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 193,5х54х45 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.