(2) |
INTERLUX - це бренд, який охоплює все найкраще, що було створено за останні два десятиліття і при цьому виробник постарався залишити техніку INTERLUX в дуже доступному і комфортне для кожної сім'ї співвідношення ціна – якість цінового діапазону.
Придбавши техніку INTERLUX, Ви можете бути впевнені в тому, що це одна з найінноваційніших, найякісніших і найдоступніших за ціною продукції на ринку.
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 180 х 55 х 56 см |
| Вага | 55 кг |
| Вага в упаковці | 58 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 253 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 71 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 171 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | 3 |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 3.2 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 9.5 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 186 х 60 х 60 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.