(0) |
| Комплектация | Холодильник; Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 x 90 x 59 см см |
| Вага | 77 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 442 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 151 л л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 286 кВт*рік кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 39 дБ дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 4 шт |
| Дверні кошики | 3 шт шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 4 шт шт |
| Потужність заморожування | 11.2 кг/24 год кг/24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 186 x 97 x 63 см см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.