Холодильник MPM-90-CJ-28 в елегантному кольорі нержавіючої сталі – функціональний пристрій об'ємом 90 літрів, в ньому легко поміщаються всі необхідні продукти, а завдяки компактним розмірам він відмінно підійде для невеликого кухня або дача.
ДВЕРІ ЛІВА/ПРАВА
У холодильнику MPM-90-CJ-28 передбачена можливість встановлення дверей по обидва боки, завдяки чому ви зможете налаштувати зручне розташування холодильника під свої потреби.
КОНТЕЙНЕР ДЛЯ ОВОЧІВ
Спеціальна скринька забезпечує достатньо місця для зберігання фруктів та овочів, а відповідна температура дозволяє їм залишатися свіжими. Крім того, прозора конструкція забезпечує зручний та швидкий огляд вмісту.
ПРАКТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ
У холодильнику, крім ящика для овочів та фруктів, є ще скляна полиця та одна додаткова полиця над ящиком, а також 3 прозорі балкони на дверцятах та зручний контейнер для яєць. Освітлення дозволить зручно користуватися холодильником у будь-який час дня та ночі. Ви легко зможете знайти потрібні товари.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Холодильник MPM-90-CJ-28 можна використовувати як окремий прилад, але він також ідеально підходить для встановлення під прилавком. Завдяки цьому ви зможете правильно інтегрувати його в дизайн свого інтер'єру та максимально ефективно використати простір кухні. Важливо пам'ятати підтримувати достатню вентиляцію під час встановлення для правильного функціонування пристрою.
НИЗЬКЕ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ
Холодильник MPM-90-CJ-28 працює у класі енергоспоживання Е, що дозволяє знизити споживання електроенергії до 85 кВтг на рік.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 48 x 45 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Вага в упаковці | 21.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 90 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Немає |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Річні витрати електроенергії | 85 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/2 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 49 х 47 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.