(0) |
Економія простору
За рахунок вертикального форм-фактора, URM-85M90 не займає багато місця і підходить для використання в невеликих приміщеннях. Підтримується перенавішування дверей. Висота камери – 84.5 см, а глибина – 55.3 см. Вага складає 28.2 кг.
Зручність використання
Загальний об'єм Ardesto URM-85M90 - 93 л, де корисний об'єм дорівнює 83 л. Для зберігання продуктів є три зручні висувні ящики.
Продуманий функціонал
Для управління температурними режимами використовується поворотний регулятор з чотирма рівнями. Транспортування по рівній поверхні забезпечують коліщатка, а для надійної установки передбачена опорна ніжка з функцією регулювання висоти.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5 х 55.3 х 57.4 см |
| Вага | 28.2 кг |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 86.5 х 57.4 х 59.5 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 6 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Класс защиты от поражения током: I Транспортировку по ровной поверхности обеспечивают колесики Опорная ножка с функцией регулировки высоты |
| Загальний об'єм | 93 л |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 83 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 176 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 15 год |
| Функції та особливості | Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 3 шт |
| Загальний об'єм, л | 50 - 99 |
| Ширина, см | 55.3 |
| Глибина, см | 57.4 |
| Рівень шуму, дБ | 39 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.