(0) |
Морозильна камера Grunhelm GHUF-85 — прекрасне рішення для приватних будинків, дач, магазинів, забезпечує тривале зберігання й заморожування харчів. Великий об'єм камери 85 л і потужність замороження 4 кг/24 год, тепер Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі в себе вдома. А в разі вимкнення енергоспоживання, морозильна камера Grunhelm GHUF-85 може зберігати холод до 17 годин.
| Комплектация | Морозильна камера Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 55 х 58 см |
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.5 х 57 х 58.8 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600A |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 85 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 0.48 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 16.66 год |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 |
| Загальний об'єм, л | 50 - 99 |
| Ширина, см | 55 |
| Глибина, см | 58 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.