(0) |
GRIFON – побутова техніка високої якості, яка завжди дбає про комфорт вашого життя. У виробництві використовується виключно нетоксичні матеріали, щоб дбати про ваше здоров'я. Для кращої роботи пристроїв обрані якісні компресори Toshiba GMCC, які мають постійну швидкість обертання та працюють саме у холодильному устаткуванні.
Техніка GRIFON виготовляється на заводі з багаторічною історією. Весь процес виробництва найсуворіше контролюється, а якість продукції бренду підтверджена сертифікатами Європи та України. Морозильники GRIFON мають стильний зовнішній вигляд, красиво виглядатимуть на вашій кухні та працюватимуть довгі роки.
| Комплектация | Морозильный ларь Инструкция |
| Гарантия | 30 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 101 х 62 см |
| Вага | 40 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 105 х 65 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип керування | Механічне |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 23 кг/24 год |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 290 |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Загальний об'єм, л | 250 - 299 |
| Ширина, см | 101 |
| Глибина, см | 62 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.