(1) |
Економія простору
FRM-200MCH — молодша модель у лінійці камер Ardesto з механічним керуванням. Висота морозильної камери — 85 см, ширина — 94,5 см, а вага становить 33 кг. Це оптимальний розмір для домогосподарств і магазинів середніх розмірів. Повне відкриття кришки дає нагоду легко контролювати внутрішній простір камери.
Механічне керування
Для керування пристроєм використовується механічна панель з індикацією. FRM-200MCH працює в режимі холодильника, а температурний діапазон у режимі морозильної камери — від -16 °C до -24 °C. Також підтримується функція швидкого заморожування.
Зручно використовувати
Внутрішнього простору вистачить для зберігання великої кількості продуктів, а додаткові знімні кошики дадуть змогу зручно складати дрібні продукти.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 94.5 х 85 х 52.3 см |
| Вага | 28 кг |
| Вага в упаковці | 32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 99 x 86 x 54 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) SN (від +10 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) T (від +18 до +43С) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 9 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 198 л |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 198 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 219 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 34 год |
| Функції та особливості | Захист від перепадів напруги Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 шт |
| Загальний об'єм, л | 140 - 199 |
| Ширина, см | 81.6 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 40 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.