(0) |
| Комплектация | Інструкція Гарантійний талон Лоток для льоду |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 х 59.5 х 66.3 см |
| Вага | 66 кг |
| Вага в упаковці | 68 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 191 х 64 х 77.5 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 13 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Блимаючий індикатор при відчинених дверцятах Прихований конденсатор - Side condenser 2 колесика + 2 регулюючі ножки |
| Загальний об'єм | 310 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Корисний об'єм | 280 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 257 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 15 год |
| Функції та особливості | Еко режим Лоток для льоду Перевішування дверцят Підсвічування Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 5/2 |
| Загальний об'єм, л | 250 - 299 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 66.3 |
| Рівень шуму, дБ | 38 |
| Блок керування | Всередині |
| Кількість полиць/секцій | 7 |
| Потужність під'єднання, Вт | 70 |
| Країна-виробник товару | Сербія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.