(1) |
NOFROST
Стомливе розморожування залишається в минулому
Інтенсивна циркуляція холодного повітря видаляє вологу з вертикальної морозильної камери. Це запобігає накопиченню інею на продуктах і льоду на внутрішніх стінках холодильника та сприяє економному споживанню енергії. Як наслідок, корисний об’єм камери використовується оптимально, а розморожування й очищення внутрішніх поверхонь більше не потрібні. Пакунки й окремі заморожені продукти не злипаються, а отже залишаються чистими та охайними.
Лоток для льоду
Міцний пластиковий лоток для льоду просто використовувати, а завдяки йому кубики льоду завжди будуть під рукою.
А++
Найвища енергоефективність
Удосконалена система охолодження забезпечує відмінні характеристики, що відповідають найвищим класам енергоспоживання. Вертикальні морозильники класу енергоефективності A++ споживають на 40% менше електроенергії порівняно з приладами класу A.
| Комплектация | Інструкція Гарантійний талон Контейнер для льоду |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 169.1 х 55 х 55.7 см |
| Вага | 54 кг |
| Вага в упаковці | 58 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 175.5 х 58 х 58.2 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 15 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Матеріал дверцят - лакований 2 колесика / 2 регульовані ніжки Прихований конденсатор Блимаючий індикатор при відчинених дверцятах |
| Загальний об'єм | 212 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Корисний об'єм | 186 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 197 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 11 год |
| Функції та особливості | Еко режим Лоток для льоду Перевішування дверцят Сигналізація відкритих дверей Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 |
| Загальний об'єм, л | 200 - 249 |
| Ширина, см | 55 |
| Глибина, см | 55.7 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Блок керування | Всередині |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.