(0) |
Функціональність і задоволення
Комбінована плита FSS52020DW від Beko — це та техніка, яка проста в керуванні з гарною функційністю. Завдяки своєму лаконічному дизайну, вона впишеться до будь-якого інтер'єру. Вона також не займе багато місця на кухні, оскільки її габарити досить компактні. З нею приготування принесе тільки задоволення та гарний настрій.
Безпека та догляд
Плита FSS52020DW — це модель із газовою варильною поверхнею й місткою електродуховкою. Доглядати за нею дуже легко та просто, досить після приготування їжі протерти поверхню плити ганчіркою з мийним засобом. В плиті передбачено місткий ящик для посуду, який допоможе заощадити місце на кухні.
Потужність і якість
Модель FSS52020DW, варильна поверхня якої обладнана чавунними решітками та 4 конфорками, дві з них на 2 кВт, а інші на 1 кВт і 2.9 кВт. Це робить плиту дедалі зручнішою в експлуатації. Так, на найпотужнішій конфорці рідина закипить за лічені хвилини, коли ж потрібно, щоб страва була тушкована, то треба обирати ту, у якій мінімальна потужність. Дверцята духової шафи виготовлені з міцного двошарового скла, яке стійке до дії високих температур.
| Комплектация | Комбінована плита Решітка Деко Рожен Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 40 кг |
| Вага в упаковці | 43.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97 х 56 х 70 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.76 |
| Ящик для посуду | Відкидний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: потужністю 2900 Вт Права передня: потужністю 1000 Вт Ліва задня: потужністю 2000 Вт Права задня: потужністю 2000 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Функції духовки | З конвекцією З підсвіткою |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Режими приготування | Верхній + нижній нагрівачі Нижній нагрівач Гриль Малий гриль |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.