(0) |
Електроплита FSS 56000 GW від Beko — це техніка, проста в керуванні з доброю функціональністю. Завдяки своєму лаконічному дизайну, вона впишеться в будь-який інтер'єр. Вона також не займе багато місця на кухні, оскільки її габарити досить компактні. З нею приготування принесе тільки задоволення та гарний настрій.
| Комплектация | Плита Гарантійний талон Інструкція по експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 40.5 кг |
| Вага в упаковці | 44 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97 х 56 х 70 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Докуповуються окремо |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Форсунки для балонного газу | Докуповуються окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.76 |
| Ящик для посуду | Відкидний |
| Зони нагріву | Електричні (чавунні бліни) |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: потужністю 1500 Вт Ліва задня: потужністю 1500 Вт Права передня: потужністю 1000 Вт Права задня: потужністю 1500 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхній + нижній нагрів Нижній нагрів Гриль Малий гриль |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.