(0) |
У комбінованій плиті FCMS682090 від Hansa компанія дбає про довкілля, застосовуючи разом із новітніми технологіями екологічні рішення. Тому плита має клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
Швидко нагрівається
Ця функція дає змогу досягти бажаної температури якнайшвидше. Духовка досягає температури 150 °C упродовж 4 хвилин, на 20% швидше, ніж вимагають стандарти. Це дає змогу зосередитися на приготуванні їжі, а не чекати нагрівання духовки до необхідної температури.
Кількість функцій духовки: 8
Рецепти на дверцятах духовки
Практичний гід у Вас під рукою — містить інформацію про тип страви, температуру, рівень, і часу випічки.
Розморожування
Функція ідеальна для розморожування таких страв, як м'ясо, риба, хліб або тісто. Тепер у Вашому розпорядженні на відстані витягнутої руки.
Електропідпалювання в ручці
Плити газові, газово-електричні та газові варильні панелі Hansa мають електричну запальничку газу. Просто поверніть ручку, й обрана конфорка автоматично ввімкнеться.
| Комплектация | Комбінована плита Глибоке деко Плоске деко Решітка для смаження Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 47 кг |
| Вага в упаковці | 52 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 62.5 х 71 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Потужність гриля 2000 Вт Потужність підключення: 2900 Вт Напруга: 230/400 В Рецепти на дверях духовки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.79 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | Кнопкою |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: потужністю 3 кВт, діаметром 9.4 см Передня права: потужністю 1 кВт, діаметром 4.6 см Задня ліва: потужністю 1.75 кВт, діаметром 6.9 см Задня права: потужністю 1.75 кВт, діаметром 6.9 см |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Нижній нагрів Верхній + нижній нагрів Гриль Верхній нагрів + гриль (Турбо гриль) Верхній нагрів + гриль + конвекція Вентилятор + верхній + нижній нагрів Швидкий розігрів (150 градусів за 4 хвилини) Розморожування |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.