(0) |
| Комплектация | Комбінована плита Інструкція + гарантійний талон Стандартне деко Решітка Форсунки для скрапленого газу (LPG) Декоративна панель на ніжки |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 50 x 60 см |
| Вага | 34 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.5 х 54 х 69 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.72 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: потужністю 1700 Вт Права передня: потужністю 2500 Вт Ліва задня: потужністю 1700 Вт Права задня: потужністю 900 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 52 л |
| Функції духовки | З підсвіткою З таймером |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Каталітична |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Режими приготування | Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.