(0) |
| Бренд | Seagate |
| Тип | внутрішній |
| Призначення | для ПК, для сервера |
| Ємність | 2000 |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейси підключення | SATA 3 |
| Частота обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Обсяг буфера обміну | 256 МБ |
| Споживана потужність при роботі | 5.1 Вт |
| Розміри | 101.85x20.2x147 мм |
| Вага | 490 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Seagate Basic 2.5" USB 3.0[STJL5000400] 7 037 грн.
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25M3S 1TB (TS1TSJ25M3S) USB 3.1 Iron Grey 5 233 грн.
Seagate IronWolf[ST8000VN004] 16 758 грн.
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25M3G 2TB (TS2TSJ25M3G) USB 3.1 Military Green 6 569 грн.
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25H3 4TB (TS4TSJ25H3P) USB 3.0 Purple 8 599 грн.