(0) |
Не секрет, що для максимально тривалої та якісної працездатності електробритви необхідно правильно користуватися пристроєм і доглядати за ним належним чином. Сітка BRAUN Series 9 94M – знімний аксесуар для бритв 9-ої серії.
Німецький бренд Braun, відомий у всьому світі якістю своєї продукції, випускає для кожної серії електробритв аксесуари (сітки та ріжучі блоки), які через час необхідно замінювати, щоб ви могли далі з комфортом користуватись своїм пристроєм.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.7 х 8 х 1.6 см |
| Вага | 0.018 кг |
| Вага в упаковці | 0.026 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Бритвений блок Різальний блок |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.7 х 8 х 1.6 см |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Сфера використання | Побутовий |
| Сумісність | Сумісна з електробритвами Braun Series 9 Pro та Series 9 |
| Конструкція блоку | Подвійне лезо |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.