(0) |
| Вага | 0.016 кг |
| Вага в упаковці | 0.02 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словаччина |
| Тип | Бритвений блок |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 1.6 х 7.8 х 6.6 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Сумісність | Сменная бритвенная головка для электробритвы Sencor модели SMS 5520BL |
| Конструкція блоку | Плавальна система |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.