(0) |
Зустрічайте електробритву PRIME Technics PES 3923 CS – ідеальний вибір для сучасного чоловіка. Ця електробритва працює від мережі та акумулятора, що забезпечує зручність використання у будь-яких умовах. Її компактні габарити (14.7 x 3.8 x 3.8 см) роблять її ідеальною для подорожей.
PRIME Technics PES 3923 CS пропонує сухе та вологе гоління, завдяки чому ви можете вибрати найбільш відповідний для вас варіант. Водонепроникний корпус дозволяє очищати бритву під струменем води, а дорожнє блокування запобігає випадковому включенню під час транспортування.
Особливістю PRIME Technics PES 3923 CS є плавуча система гоління, яка забезпечує максимально комфортне та якісне гоління. Бритовна система роторного типу включає три голівки для гоління, що забезпечує швидке та ефективне гоління.
Електробритва PRIME Technics PES 3923 CS оснащена дисплеєм з підсвічуванням та індикатором рівня заряду, що робить її використання ще зручнішим. Час автономної роботи складає 90 хвилин, а час заряджання акумулятора – всього 1.3 години.
Модель виконана в сріблястому кольорі та має корпус із пластику. Бренд зареєстровано в Україні. Купуючи ви отримуєте 12 місяців офіційної гарантії від виробника.
Вибирайте PRIME Technics PES 3923 CS - ідеальне поєднання якості, зручності та стилю!
| Комплектация | Электробритва Зарядний кабель USB-type C Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.7 x 3.8 x 3.8 см |
| Вага | 0.168 кг |
| Вага в упаковці | 0.252 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.5 x 7 x 6.2 см |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду;Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Живлення | Мережа/акумулятор |
| Додаткові можливості | Водонепроникний корпус;Дорожнє блокування;Очищення під струменем води;Плавуча система гоління;Підсвічування дисплея |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 90 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1.3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.