(0) |
Портативний компактний шейвер Wahl Travel Shaver 03615-1016 забезпечує чисте гоління щетини завдовжки до 3 міліметрів. Працює до 45 хвилин від одного заряджання акумулятора. Світлодіодний індикатор заряджання.
Приємний на дотик корпус бритви з покриттям Soft Touch зручно лежить у руці й не вислизає. На лицьовому боці приладу є шильдик з фірмовим логотипом WAHL. Шейвер незамінний у поїздках і під час виконання фінішних робіт у перукарнях і барбершопах: для підчищення волосинок, що залишилися після тримера.
| Комплектация | Бритва Додаткова сіточка Оксамитовий мішечок Металевий бокс для зберігання Гарантійний талон Зарядний пристрій Щітка для очищення Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10х4.6х2 см |
| Вага | 0.09 кг |
| Вага в упаковці | 0.292 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10х13х4.6 см |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Нековзна рукоятка Тример |
| Колір виробу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Кількість головок для гоління | 1 |
| Час автономної роботи, хв | 45 |
| Час зарядки акумулятора, год | 8 |
| Вид тримера | Регульована насадка-гребінь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.