(0) |
| Комплектация | Електробритва Захисний ковпачок Блок живлення Чистяча щітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 6 х 3.7 см |
| Вага | 0.275 кг |
| Вага в упаковці | 0.378 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | Series 5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.2 х 6.7 х 13.7 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології AutoSense, EasyClean Гладке гоління стало простіше: 3 гнучкі леза плавно повторюють контури обличчя Система EasyClean дозволяє швидко і легко чистити, не знімаючи головки для гоління Ефективний навіть при жорсткій щетині: технологія AutoSense аналізує щетину та регулює потужність Літій-іонний акумулятор забезпечує до 3 тижнів гоління (50 хвилин) Швидка 5-хвилинна зарядка для 1 повного гоління 100% водонепроникна електрична бритва |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний / Блакитний |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Водонепроникний корпус Очищення під струменем води Плавуча система гоління Швидке зарядження |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 50 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1 |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 349 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.