(0) |
Робоча головка для гоління
Головка, що голить Braun Silk-Epil LS 5560 складається із сітки, пом'якшувальної смужки SoftStrip, захисної подушечки EasyGlide для легкого ковзання, тримера для довгого волосся. Всі ці елементи стануть гарантією максимально ефективного та дбайливого гоління.
Для пілінгу ваших ніжок
У комплектації Braun Silk-Epil LS 5560 передбачена насадка для пілінгу та розгладження шкіри, призначена для використання на шкірі ніг. Завдяки спеціальній подушечці (знімається, є запасна в комплекті), якою вона обладнана, шкіра очищається від ороговілих частинок, неабияк поліпшується її зовнішній вигляд. Ваші ніжки матимуть бездоганно гладкий вигляд, викликаючи захоплення навколишніх!
| Комплектация | Електробритва Насадка для бритви Насадка для пілінгу Насадка для підстригання волосків у зоні бікіні 4 мм Насадка для підстригання волосків у зоні бікіні 8 мм Зарядний пристрій Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 12х7х3.5 см |
| Вага | 0.33 кг |
| Вага в упаковці | 0.45 кг |
| Серия | Lady Shaver |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5х5.7х22.2 см |
| Колір виробу | Білий / Блакитний |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Очищення під струменем води |
| Призначення | Для жінок |
| Тип гоління | сухе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Час автономної роботи, хв | 40 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.