(0) |
Швидке та легке видалення волосся на обличчі
Засіб для видалення волосся Braun Mini створений спеціально для дбайливого видалення волосся на обличчі без стресу — він створений для гладкої шкіри вдома або в дорозі.
Розумне світло
Вбудована підсвітка для виявлення і видалення навіть персикового пуху. Для гладких і стійких результатів видалення волосся на обличчі.
Незвичайно маленькі, дивовижні результати
Мініатюрний розмір для використання в дорозі та портативності. Зберігайте його в сумочці або гаманці та використовуйте коли й де завгодно.
| Комплектация | Електробритва Захисна кришка Бритвена головка Кришка перемикача Щіточка для чищення |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10 х 3 х 3 см |
| Вага | 0.097 кг |
| Вага в упаковці | 0.175 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | Lady Shaver |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19 х 10 х 4 см |
| Колір виробу | Білий |
| Живлення | Батарейки |
| Призначення | Для жінок |
| Тип гоління | сухе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 349 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.