(0) |
Remington — всесвітньо відомий американський бренд побутової техніки для чоловіків і жінок. З 1937 року ми створюємо прилади для догляду за волоссям і тілом, щоб ви завжди були впевнені у своїй красі.
Ідеально гладка стрижка знову в моді. Завдяки нашій інноваційній бритві для голови RX5 Ultimate Series XR1500 ви зможете досягти чудових результатів за кілька хвилин! 5 різальних головок здатні поголити всю голову менш ніж за 5 хвилин.
RX5 Ultimate Series забезпечує на 60% більший радіус дії завдяки коловим і лінійним рухам, що робить процес гоління голови неймовірно швидким і простим. Рухома головка та гнучкі леза адаптуються до кожного контуру голови для максимально простого та комфортного гоління голови.
Бритва RX5 забезпечує максимальний контакт зі шкірою і стриження до 0,2 мм. Таке гоління ближче, ніж зі стандартним тримером без насадки, що дає дійсно гладкі результати.
Крім того, прилад має підвищену автономністю, одне заряджання забезпечує до 50 хвилин роботи акумулятора, чого вистачить до місяця використання.
Прилад розроблено зі спрощеною системою очищення, бритва має спеціальну кишеньку під різальним блоком для зрізаного волосся. А 100% водонепроникність дає змогу просто зняти різальний блок і вимити бритву під водою для підтримування її в чистоті.
| Комплектация | Електробритва Захисний ковпачок Щітка для очищення Зарядний пристрій Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.3 х 8.7 х 7 см |
| Вага | 0.195 кг |
| Вага в упаковці | 0.542 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.3 х 16 х 8.9 см |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Насадки Подвійний ряд лез Тример |
| Колір виробу | Чорний / Сріблястий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Водонепроникний корпус Очищення під струменем води Плавуча система гоління |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 5 |
| Час автономної роботи, хв | 50 |
| Час зарядки акумулятора, год | 4 |
| Вид тримера | Висувний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 425 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.