(0) |
Чоловіча електробритва Panasonic ES-LV67-K ARC5 робить щоденне гоління швидшим, плавнішим і ефективнішим, ніж будь-коли. Його лінійний двигун зі швидкістю 14 000 об/хв і система з п'ятьма ножами забезпечують до 70 000 поперечних різань за хвилину. А гнучка бритовна головка 16-D обертається в 16 напрямках, щоб повторювати природні контури шкіри, забезпечуючи максимально комфортне гоління як у душі, так і поза ним.
| Комплектация | Електробритва Зарядний пристрій Чохол для транспортування Олія для змащення Щіточка для очищення Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.5 х 7 х 5 см |
| Вага | 0.69 кг |
| Вага в упаковці | 0.78 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 14.5 х 8 см |
| Додаткові характеристики | Водонепроникний корпус Дорожнє блокування Тип акумулятора: Li-Ion Швидке 3-хвилинне заряджання Індикація: - увімк./вимк. - ступені заряджання - розряджання |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Дисплей Нековзна рукоятка Тример |
| Колір виробу | Чорний / Синій |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Дорожнє блокування Очищення під струменем води Плавуча система гоління Швидке зарядження |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Кількість головок для гоління | 5 |
| Час автономної роботи, хв | 50 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1 |
| Вид тримера | Висувний |
| Країна виробник | Японія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.