(0) |
Електробритва жіноча REMINGTON SMOOTH&SILKY WSF5060 розроблена для того, щоб легко та комфортно мати гладку шкіру.
Для більшого комфорту бритва має неслизьку ручку. Електробритва доречна не тільки для гоління ніг, але й для гоління пахв або бікіні.
| Комплектация | Електробритва Щітка для очищення Насадка для зони бікіні Захисний ковпачок Батарейки 2 x AAA Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 5.8 x 3 см |
| Вага | 0.2 кг |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20.7 x 16.1 x 9 см |
| Оснащення | Тример |
| Колір виробу | Білий/Бузковий |
| Живлення | Батарейки |
| Додаткові можливості | Водонепроникний корпус Очищення під струменем води Плавуча система гоління |
| Призначення | Для жінок |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Вид тримера | Висувний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.