(0) |
Бритва Braun Series 3 S300 розроблена з 3 гнучкими лезами, які адаптуються до будь-якої форми обличчя, забезпечуючи максимальний контакт зі шкірою й ефективність одним рухом.Спеціальні різальні елементи контролюють тиск і захищені запатентованою металевою сіткою (SensoFoil) для гладкого та щільного гоління з надзвичайним комфортом для шкіри. Всі бритви серії 3 спроєктовані та виготовлені в Німеччині з найвищими стандартами точності і якості.
| Комплектация | Електробритва Насадка-тример Гребінь 1 мм Гребінь 2 мм Гребінь 3 мм Гребінь 5 мм Гребінь 7 мм Зарядний пристрій SmartPlug Захисний ковпачок Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.3 х 11.2 х 5.6 см |
| Вага | 0.364 кг |
| Вага в упаковці | 0.416 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | Series 3 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.3 х 21.5 х 18.2 см |
| Додаткові характеристики | Сумісність з: Ніж змінний + сіточка для бритв BRAUN Series 3 21B Насадка BRAUN для стайлінгу BT32 |
| Оснащення | Подвійний ряд лез Тример |
| Колір виробу | Чорний/Салатовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Очищення під струменем води Плавуча система гоління Швидке зарядження |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 30 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1 |
| Вид тримера | Знімний |
| Тип акумулятора | Ni-Mh (Нікель-металгідридний) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.