(0) |
Philips Series 5000 - потужна електробритва, оснащена технологією SkinIQ, визначає та адаптується до густоти волосся для кращого комфорту шкіри.
Потужність та ефективність
45 потужних, проте лагідних лез SteelPrecision цієї бритви Philips самі заточуються і роблять до 90 000 рухів на хвилину, а розумний датчик постійно зчитує інформацію про густоту волосся, що дозволяє технології автоматично адаптувати потужність бритви для підвищення ефективності.
Зручність та практичність
Електробритва повністю повторює контури обличчя завдяки гнучким головкам 360 °, які забезпечують ретельне та комфортне гоління.
Швидке та зручне очищення
Просто натисніть на кнопку, відкрийте бритвену головку і сполосніть водою.
Підрівнювання вусів та бакенбард
Створіть вуса і бакенбарди ідеальної форми з насадкою-триммером, щоб легко завершити створення обраного вами образу.
Більш інтуїтивне гоління
3-рівневий світлодіодний дисплей дозволяє легко побачити, скільки ресурсу залишилось. Бритва Philips не тільки попереджатиме про необхідність заряджання, але й відобразить індикатори блокування, очищення та заміни головки.
Заряджається повністю всього за годину
Заряджайте бритву повністю лише за 1 годину завдяки потужній та енергоефективній літій-іонній батареї. Поспішаєте? Під’єднайте бритву до електромережі на 5 хвилин, щоб заряду акумулятора вистачило на один сеанс гоління.
| Комплектация | Бритва Щітка для очищення Дорожній футляр Захисний ковпачок |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.313 кг |
| Вага в упаковці | 0.53 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 х 9.2 х 16.4 см |
| Фірмові технології | SkinIQ |
| Додаткові характеристики | 5 хв швидке заряджання |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Дисплей Тример |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Темно-сірий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Дорожнє блокування Очищення під струменем води Підсвічування дисплея Швидке зарядження |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 60 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1 |
| Вид тримера | Висувний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
| Країна виробник | Нідерланди |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.