(0) |
Електробритва PANASONIC ES-RF31-S520 є прекрасним помічником у настільки набридливому багатьом процесі гоління.
У PANASONIC ES-RF31-S520 використана унікальної системи для гоління з чотирьох дугоподібних сіток, що робить процедуру швидшою та ефективнішою.
Рухома плавальна головка повністю повторює контури обличчя, водночас дбайливіше та якісніше видаляє всі волосинки.
До того ж Вам не доведеться витрачати багато часу для догляду за пристроєм — PANASONIC ES-RF31-S520 можна мити під струменем води. А зручний ергономічний дизайн і нековзна ручка зроблять роботу з бритвою комфортною та приємною.
| Комплектация | Електробритва Щітка для чищення Мішечок для зберігання Мастильна олива Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 6.5 х 4.7 см |
| Вага | 0.145 кг |
| Вага в упаковці | 0.74 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.7 х 14.5 х 7.2 см |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Тример |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Очищення під струменем води Плавуча система гоління |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Кількість головок для гоління | 4 |
| Час автономної роботи, хв | 65 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1 |
| Вид тримера | Висувний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.