(0) |
Чоловіча електробритва Panasonic ES-SL41-R520 має не тільки відмінну функціональність, але і стильний дизайн. З цієї електробритвою Ваша шкіра завжди буде гладкою і ніжною, і Ви зможете забути про подразнення, адже система з трьох дугоподібних сіток справляється ідеально зі своїм завданням. До того ж цю модель можна використовувати як для сухого, так і для вологого гоління, а наявність рухливих заслінок на корпусі допоможуть швидко очистити Вашу бритву під струменем води. Зарядки Panasonic ES-SL41-R520 вистачає на кілька процедур гоління, а вбудований тріммер буде корисний любителям борідок і вусів.
| Комплектация | Електробритва Стенд для зарядки Тримач (захисний ковпачок для лез, блокіратор кнопки включення) Чистяча щіточка |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 x 6.5 x 3.8 см |
| Вага | 0.142 кг |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 14.5 x 9.8 см |
| Додаткові характеристики | Водонепроникний корпус |
| Оснащення | Нековзна рукоятка Тример |
| Колір виробу | Чорний / Червоний |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Очищення під струменем води Плавуча система гоління |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 21 |
| Час зарядки акумулятора, год | 8 |
| Вид тримера | Висувний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.