(0) |
| Комплектация | Кабель для заряджання Пилозахисний ковпачок Щітка для очищення |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.6 х 5.7 х 3.5 см |
| Вага | 0.207 кг |
| Вага в упаковці | 0.264 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.9 х 9.3 х 5.8 см |
| Додаткові характеристики | Напруга: 100-240 В Частота струму: 50 Г Спіральний з'єднувальний кабель зі змінною довжиною: 0,25–1,5 м |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду |
| Колір виробу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Час автономної роботи, хв | 45 |
| Час зарядки акумулятора, год | 8 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.