(0) |
Роторна бритва PowerSeries Aqua Pro PR1330 від Remington стане незамінним інструментом для чистого та комфортного гоління.
Бритва забезпечена технологією ComfortPivot — амортизувальною системою керування, яка реагує на кожен контур обличчя й робить гоління максимально близьким і комфортним. Антимікробне покриття кожної з трьох голівок для гоління забезпечує чисте гоління, перешкоджає розвитку бактерій і знижує ризик виникнення подразнення чутливої шкіри обличчя.
ComfortTrim — відкидний тример із закругленими лезами для стайлінгу допоможе завершити образ.
| Комплектация | Електробритва Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.3х6х5.9 см |
| Вага | 0.15 кг |
| Вага в упаковці | 0.44 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.3х16.1х9 см |
| Оснащення | Тример |
| Колір виробу | Чорний / Червоний |
| Живлення | Мережа |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Плавуча система гоління |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Вид тримера | Висувний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.