(0) |
Маятникові гоління завдяки технології 4D досконало адаптуються до всіх нерівностей на обличчі. Технологія 4D гарантує маятниковий рух голівки гоління у чотири незалежні один від одного напрямки.
Бездротова дія від вбудованого акумулятора, що заряджається. При повній зарядці із щоденним використанням приблизно 1-2 хвилини бритва може працювати без підзарядки до 1 місяця. Час роботи: 40 хвилин. Час заряджання: 2 години. Світлодіодний індикатор заряджання. Вбудований акумулятор Li-Ion. Корпус повністю водонепроникний і його можна мити під проточною водою.
Три незалежні голівки для гоління забезпечують максимальний комфорт під час гоління без подразнення шкіри.
Голівка гоління з можливістю заміни користувачем.
Спеціальні бритвені фрези зі збільшеним терміном служби.
Насадка для стрижки дозволяє відмінно стригти бороду, бачки, вуса і т.д.
Ергономічна форма, що ідеально лежить у долоні.
Гладке гоління з мінімальним тертям.
Винятково тихий моторчик із високими обертами.
| Комплектация | Кабель для зарядки Щеточка для чистки Насадка для бритья Насадка для стрижки Крышка насадки для бритья Практичный дорожный чехол |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 6 х 8 см |
| Вага | 0.367 кг |
| Вага в упаковці | 0.538 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 х 8 х 26.5 см |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Тример |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Червоний |
| Живлення | Мережа/акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Водонепроникний корпус Очищення під струменем води Плавуча система гоління |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 40 |
| Час зарядки акумулятора, год | 2 |
| Вид тримера | Знімний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.