(0) |
Philips Shaver series 7000 S7882/55 - електробритва, що гладко ковзає по шкірі, близько зрізуючи кожен волосок навіть на 3-денній бороді. Прилад оснащений вдосконаленою технологією розпізнавання руху SkinIQ, завдяки чому адаптується і направляє для правильних рухів і забезпечення кращого захисту шкіри.
Потужність та ефективність
45 потужних, проте лагідних лез SteelPrecision цієї бритви самі заточуються і роблять до 90 000 рухів на хвилину, а розумний датчик зчитує інформацію про густоту волосся 125 разів на секунду, завдяки чому бритва автоматично адаптує потужність для ефективного гоління будь-якого типу волосся.
Технологія SkinIQ
Технологія розпізнавання руху електробритви аналізує вашу техніку гоління і підказує як голитися ефективніше. Також ви можете завантажити спеціальний мобільний додаток GroomTribe, щоб відстежувати прогрес гоління та самостійно налаштовувати параметри для легкого та швидкого створення бажаного образу.
Зручність та практичність
Бритву для вологого та сухого гоління можна використовувати відповідно до ваших уподобань. Голіться так, як потрібно саме вам: у душі, в дорозі, з водою і піною або на суху.
Комфорт у використанні
Завдяки гнучким головкам бритва повністю повторює контури обличчя, а спеціальне захисне покриття виготовлене з 2000 мікротехнологічних кульок на мм² забезпечує гладке ковзання і мінімізує подразнення шкіри.
Картридж для очищення Quick Clean Pod
У 10 разів ефективніше очищення звичайною водою - потужний картридж для очищення ретельно очищає і змащує бритву лише за 1 хвилину. Використовуйте його для підтримання роботи бритви та підвищення рівня гігієни.
| Комплектация | Бритва Підставка для заряджання Картридж для самоочищення Quick Clean Pod Дорожній футляр |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.704 кг |
| Вага в упаковці | 1.005 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 х 16 х 16.2 см |
| Фірмові технології | SkinIQ |
| Додаткові характеристики | 5 хв швидке заряджання |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Дисплей Док-станція для заряджання та чищення Нековзна рукоятка Тример |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Сірий / Синій |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Bluetooth Дорожнє блокування Очищення під струменем води Підсвічування дисплея Система самоочищення Швидке зарядження |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 60 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1 |
| Вид тримера | Висувний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
| Країна виробник | Нідерланди |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.