(0) |
| Комплектация | Електробритва Станція самоочистки Картридж Щітка для очищення Дорожній футляр |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.677 кг |
| Вага в упаковці | 0.988 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 х 16 х 16.2 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології SkinIQ Висока ефективність під час кожного проходу Розроблено для точності та ефективного зрізування Гнучкі головки повторюють контури обличчя Налаштовується відповідно до вашої бороди для легкого гоління Ретельне чищення лише за 1 хвилину для гігієнічного гоління Заряджання протягом 1 години та 5-хвилинне швидке заряджання Світлодіодний дисплей із піктограмами для інтуїтивного користування Точний тример, вбудований у ручку Зручне заряджання |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Дисплей Тример |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний / Зелений |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Дорожнє блокування Підсвічування дисплея Швидке зарядження |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 60 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1 |
| Вид тримера | Висувний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
| Країна виробник | Нідерланди |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 389 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.