(0) |
| Комплектация | Электробритва Защитный колпачок Щеточка для очистки Дорожный чехол Зарядное устройство Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 24 місяці та 12 місяців офіційної гарантії за умови реєстрації |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.3 х 8.7 х 7 см |
| Вага | 0.22 кг |
| Вага в упаковці | 0.40 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 x 16 x 9 см |
| Додаткові характеристики | Мощность: 5.5 Вт Двойной ряд лезвий |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду Відсік для збирання волосків Нековзна рукоятка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний / Сріблястий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові можливості | Автоперемикання напруги (100-240 В) Водонепроникний корпус Очищення під струменем води Плавуча система гоління Турборежим |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Роторна (обертальна) |
| Кількість головок для гоління | 5 |
| Час автономної роботи, хв | 60 |
| Час зарядки акумулятора, год | 4 |
| Вид тримера | Висувний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 236 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 425 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.