(0) |
| Комплектация | Епілятор Мережевий адаптер Щіточка для чищення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.9 x 5.7 x 3.2 см |
| Вага | 0.24 кг |
| Вага в упаковці | 0.27 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 7 х 11 см |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Сфера використання | Побутовий |
| Насадки до головок для епіляції | Насадка з масажним ефектом |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Тип епіляції | Суха |
| Тип епілятора | Пінцетний |
| Кількість пінцетів, шт. | 24 |
| Тип головки | Нерухома (стаціонарна) |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.